Zadražil Stanislav (Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)
Touha IV, signováno Zadražil st., nedatováno (1999), patinovaný bronz, výška 33 cmˇ, mramorový podstavec (Šm)
Literatura: Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 26 a 58
24.09.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |